Vnitroblok Manětínská, Plzeň
Vnitroblok Manětínská je veřejný sportovní a rekreační prostor na plzeňském sídlišti Košutka. Volnočasový areál se skládá ze dvou částí – první je sportovní hřiště s asfaltovým povrchem, druhou je prostor bývalého minigolfového hřiště s objektem restaurace. Cílem projektu je nalézt způsob revitalizace, který přinese do území novou energii a kvalitu.
Plavecký bazén Borská Pole, Plzeň
Vlnolam. Bazénová krajina. Vítejte. Místo pro nový městský bazén považujeme za součást širšího rozhraní mezi průmyslovou částí města a budoucí smíšenou obytnou strukturou, která doplní mezery v zatím nespojené urbanistické struktuře této části města.
Nová basketbalová hala Na Folimance, Praha
Návrh nové basketbalové haly reaguje na požadavek klubu, na potřebu rozšíření kapacity sportovních ploch a zázemí a vznik basketbalového kampusu. Navrhujeme na pozemek umístit novou basketbalovou halu a studentskou ubytovnu. Obě stavby dohromady se stávající halou vytváří nový, snadno identifikovatelný celek tří samostatných objektů.
Konverze objektů vodárny, Písek
Areál úpravny vody leží na nábřeží Otavy v docházkové vzdálenosti od centra města. Záměr města je využít stávající haly na univerzální prostory pro sportovní, kulturní a volnočasové využití a vybavit je potřebným zázemím. Vybudovat v areálu bývalé úpravny vody vodácký kemp s možností parkování obytných vozů.
Tělocvična u ZŠ Václava Hejny, Červený Kostelec
Historická školní budova a dvě nové hmoty. Tělocvična s velkou sportovní plochou a její zázemí. Hala reprezentativní, vysoká, průhledná. Dvůr zbavený přístavků. Jeden hlavní vstup pro tělocvičnu i školní šatny. Zázemí nízké, jednopodlažní, utilitární. Střecha zázemí je nový školní dvůr pro děti, učitele i sportovce.
Horácká multifunkční aréna, Jihlava
Aréna je zásah v městské struktuře, ale stadion do centra patří. Chceme naplnit multifunkční program, navrhnout městský dům, velikost přiznat, nemaskovat. Omezený rozpočet nutí hledat jednoduchá řešení, nekomplikovat koncept, využít stávající objekty. Jeden objem, bílá barva, oblé rohy. Odkaz k hokejovému hřišti – mantinely, led. Průsvitná fasáda ukáže akci uvnitř. Kompaktní tvar hlediště, kontakt fanoušků, kontrast mezi otevřeným prostorem arény a utilitárními obslužnými plochami.
Vnitroblok Manětínská, Plzeň
Vnitroblok Manětínská je veřejný sportovní a rekreační prostor na plzeňském sídlišti Košutka. Volnočasový areál se skládá ze dvou částí – první je sportovní hřiště s asfaltovým povrchem, druhou je prostor bývalého minigolfového hřiště s objektem restaurace. Cílem projektu je nalézt způsob revitalizace, který přinese do území novou energii a kvalitu.
Sportovní hala, Dolní Břežany
Novostavba sportovní haly navazuje na areál základní školy v Dolních Břežanech. Umožňuje výuku tělocviku, je využívána sportovní veřejností i k pořádání kulturních akcí. Díky modernímu vzhledu je magnetem a inspirací pro své okolí s důrazem na napojení na veřejný prostor a okolí. Sportovní plocha má velikost 45 x 25 metrů, kapacita tribuny je 250 diváků
Tréninková sportovní hala v Borkách, Kolín
Sportovní areál s tréninkovou halou se stane cílem, kam stojí za to se vydat (sportovním, rekreačním, vycházkovým). Předpokladem je vytvoření atraktivního místa. Vidíme velký potenciál ve spolupráci všech areálů. Hala se vstupem obrací k házenkářskému hřišti a vytváří společný veřejný prostor, aby sportoviště mohla fungovat spolu.
Fotbalová akademie, Plzeň
Sportovní hala je uvažována primárně pro kvalitní zimní fotbalovou přípravu žákovských kategorií 5-12 let. Areál se nachází na území městské části Plzeň 2 Slovany, na křížení ulic Koterovská a Mezi stadiony. Sousedí s velodromem s otevřenou betonovou dráhou (1959) a plaveckým bazénem (1986). Sportovní klub Plzeň byl český fotbalový klub se slavnou minulostí. Dlouholetý účastník prvorepublikové i protektorátní první ligy.
Kemp U Karáska, Heřmaň
Bezbariérové sportovně-relaxační centrum U Karáska. Studie prověřuje možnost vybudování centra na přilehlých pozemcích usedlosti, které jsou ve vlastnicví terapeutické komunity. Centrum se uvažuje otevřené nejen pro uzdravené klienty, jejich přátele a rodiny, ale i pro veřejnost. Předpokládá se, že podílení se na provozu centra by mohla být příležitost pro další aktivity klientů v rámci pracovní terapie. Stejně tak, jako se nyní podílejí na chodu hospodářství. Pečují o louky a zahradu, zpracovávají vypěstované produkty a chovají domácí zvířata.
Dostavba tělocvičny Gymnázia Jana Keplera, Praha
Gymnázium Jana Keplera, funkcionalistická budova z roku 1932, stojí v Praze 6 na Pohořelci. Školní areál vyplňuje blok mezi ulicemi Keplerova, Parléřova, Morstadtova a Hládkov. Pozemek má dvě výškové úrovně. Ve spodní polovině je školní hřiště, nová tělocvična vznikla v horní části a navazuje na slepé západní křídlo s fasádou do Morstadtovy ulice. Její štítová stěna končí na hraně zatravněného terénního zlomu.