Karlín

Přestěhovali jsme se. Od dubna sídlíme na nové adrese v Karlíně.

Novinka v portfoliu. Administrativní budova doplňuje stávající výrobní areál. Společnost se zabývá zpracováním dřeva pro výrobu atypických dřevěných obalů. Doplňujeme do schématu areálu poslední část. Budovu, která by měla být reprezentantem společnosti. Udržitelná a hospodárná dřevostavba jako symbol společenské odpovědnosti jejího stavebníka.

Sníh u jezera

Foto ze stavby. První sníh a první oheň na chatě u jezera.

Jak o své práci uvažuje a co dalšího plánuje? O tom s Petrem Klímou hovořil ve čtvrtém díle podcastu Od západu nefouká? architekt Aleš Kubalík.

Poběžovický zámek. Dokumentace a průběh obnovy vstupního schodiště. V současné chvíli je celoročně uzavřený z důvodu špatného stavu. Po plánovaných opravách, které zámku navrátí důstojnou podobu významného šlechtického sídla, bude objekt využíván městem.

Chata u jezera

Foto ze stavby.

Mateřská škola Podhrad v Humpolci je dokončena.

Záznam z letního kontrolního dne na stavbě. Mateřská škola v Humpolci.

Veřejný sportovní a rekreační prostor na plzeňském sídlišti Košutka je dokončený. Hřiště a park s restaurací budou brzy otevřeny místním obyvatelům.

Kontrolní den na stavbě.

Chata u jezera

Stavba chaty u jezera.

Foto z dronu, Plzeň

Revitalizace konečné stanice tramvaje 4, Plzeň. Záběry dronem.

Jsem hala, kterou místu na míru ušlehal Sporadical z mléka vesmíru...Český rozhlas Vltava, Ranní úvaha. Anna Beata Háblová - architektka, teoretička a básnířka. Děkujeme...

projekty